Newsletter - Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu


Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (adresu e-mail) zawartego w zgłoszeniu, w celu rejestracji w newsletterze oraz przesyłania widomości z informacjami na temat wydarzeń i działalności Urzędu Pracy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), tj. udzielona zgoda.

W każdym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez wypisanie się z newslettera, aby wypisać się, należy kliknąć link dostępny w otrzymanej wiadomości. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu, z siedzibą ul. Księdza Andrzeja Łukasika 3, 26-612 Radom.

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można się skontaktować poprzez pocztę elektroniczną, iod@comp-net.pl

Dane osobowe są przetwarzane w celu zarejestrowania i dostarczenia newslettera.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości zamówienia newslettera.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu rezygnacji z newslettera.

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych przez Urząd Pracy, w tym opis praw przysługujących Państwu w związku z przetwarzaniem danych osobowych, są dostępne w zakładce https://radom.praca.gov.pl/urzad/ochrona-danych-osobowych

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę